Üzletág vezető

A magyar többségi tulajdonban álló Soós és Társa Hűtőtechnikai Zrt közel 30 éve a hazai hűtés- és klímatechnikai piac meghatározó szereplője. RAC / LCAC termékválasztákénak bővítéséhez új munkatársat keres

ÜZLETÁG VEZETŐ
munkakörben

Feladatok:

  • Termékprotfólió kialakítása
  • Értékesítési és kommunikációs stratégia elkészítése
  • Kommunikációs anyagok, termékismertetők és dokumentációk elkészítésében való részvétel
  • Készletezési alapelvek megfogalmazása
  • Részvétel az alvállalkozók és beszállítók kiválasztásában
  • Tervezői szerződések megkötése és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, üzletfelekkel
  • Projektmenedzsment, kereskedelmi, műszaki és gazdasági szempontból
  • Értékesítési és támogatási csapat összeállításban való részvétel
  • Új rendszerek megismerése, a szükséges továbbképzéseken való részvétel
  • Belső és külső műszaki képzések megtartása

Elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves projektszervezési / kivitelezési területen szerzett tapasztalat
  • LCAC / RAC területen szerzett tapasztalat és kapcsolatrendszer
  • Angol nyelv min. középfokú ismerete
  • Kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Kitűnő vezetői készség, kimagasló szervező és irányítási készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Céges autó, mobiltelefon, notebook
  • Részbeni home-office munkavégzés, illetve kötetlen munkaidő
  • Stabil pénzügyi és rugalmas, megoldás alapú háttérstruktúra
  • Remek csapat, fiatalos munkahelyi hangulat és modern irodai környezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű jelentkezését!