Kivitelező Kolléga

Hűtőgép-, klímaszerelő / villanyszerelő Kivitelező Kollégák jelentkezését várjuk.

A FO-VILL Kft. fő profilja: kis- és nagykereskedelmi, ipari jellegű hűtőberendezések értékesítése, komplett áruházi hűtéstechnikai rendszerek tervezése, kivitelezése, szervizelése.

FELADATOK:

  • Ipari és kereskedelmi hűtőgépek, klímaberendezések telepítése, működésének biztosítása kereskedelmi partnereink üzleteiben
  • Munkavégzést segítik a kollégáink számára biztosított felszerszámozott szervizautók, céges telefonok,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk (szakember melletti betanulási időszakot biztosítunk)

ELVÁRÁSOK:

  • Villanyszerelő végzettség vagy hűtéstechnikai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

AMI ELŐNYT JELENT:

  • Klíma- és/vagy hűtéstechnikai tapasztalat (nem feltétel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gépészeti szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Állandó, hosszú távú munkalehetőség, szakmai kihívások
  • Betanulási időszak biztosítása szakember mellett
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, vagy alvállalkozói szerződéses együttműködés
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Telephely: Zsámbék

Fülöp Mariann HR:  +36 30 691 6803

Vígh Attila:                +36 30 650 6644